Strona główna > Aktualności

Aktualności

W piątek 2 grudnia 2016 roku w naszej firmie zostało przeprowadzone szkolenie z zakresu Prawo w Transporcie i Spedycji. Tematy zostały starannie dobrane pod kątem naszej codziennej pracy, a szkolenie przeprowadziła nasza zaprzyjaźniona kancelaria LEGALTRANS. Na koniec szkolenia odbył sie krótki test podsumowujący. Osoby, które uzyskały najlepszy wyniki otrzymały nagrody.
Zakup i wdrożenie pierwszych pieciu zestawów chłodniczych w naszej firmie postanowiliśmy uczcić wspólną zabawą podczas imprezy integracyjnej. Wybraliśmy aktywne rozrywki, kregle i piłkarzyki, które doskonale integrują pracowników, a także pozwalają dobrze sie bawić i zrelaksować. Świetne towarzystwo, pyszne potrawy i napoje, a także element rywalizacji dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy […]
Warszawski oddział zakupił pierwsze 5 zestawów chłodniczych. Są to ciągniki siodłowe marki VOLVO FH16 500 Euro 6 z chłodniami marki Schmitz Cargobull, zaopatrzonymi w agregaty chłodnicze firmy Thermo King.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, a co za tym idzie poszerzeniem naszej oferty o dodatkowe usługi takie jak: transport intermodalny, transport farmacji (wdrażanie certyfikatu GDP i mapowanie naczep), magazynowanie, transport morski, dnia 14.06.2016 r nastąpiła zmiana nazwy warszawskiego oddziału na NATANEX Logistics Poland Sp. z o.o.
22.03.2016 roku oddział z Warszawy (TRANSPORT-SPEDITION NATANEX SP. Z O.O.) obchodził 5-tą rocznice swojej działalności. Kilka dni wcześniej aby uczcić to wydarzenie pracownicy Natanex’u wzięli udział w turnieju bowlingowym w jednej z warszawskich kręgielni (Arco). Zwycięzcą okazał się nowy pracownik firmy. Serdecznie gratulujemy koledze!
Prestiżowy miesięcznik gospodarczy jak co roku przygotował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm. Czołówka tabeli prezentuje dumne drugie miejsce przyznane firmie Natanek w klasyfikacji regionalnej średnich firm (przychody pomiędzy 50 a 250 mln zł). Pod tabelą link do strony z pełną listą laureatów. Link do strony Forebes z pełną listą laureatów
Firma Natanek Nova zakontrakotwała kolejną z planowanych w 2016 r. partii zakupu nowych ciągników siodłowych marki Volvo FH16 500 Euro 6. Samochody dołączą do floty na przełomie marca i kwietnia. Pierwsza partia 10 sztuk przeznaczona jest na wymianę taboru nie spełniającego standardów Firmy Natanek Nova Kolejne partie zakontrakotowano na czerwiec […]
Zakończyła się trwająca od 2014 roku budowa nowej siedziby firmy NATANEK NOVA! W grudniu 2015 roku zespół z Krakowa przeniósł się do nowego budynku.